La Liga

Pique dëmtohet ndaj Atleticos, rikthimi pritet për El Classicon

Barcelona fitoi me rezultatin minimal 0-12 në “Wanda Metropolitana” përballë Atleticos së Madridit, falë një goli të Lionel Messit në minutën e 86 të takimit, por nota më negative e mbrëmjes ishte dëmtimi i Gerard Pique.

Qendërmbrojtësi u përplas me mesfushorin e “Los Colchoneros” Vitolo, gjatë një dyluftimi 10 minuta para fundit të takimit, ku ndikoi jo pak edhe terreni i rrëshqitshëm, dhe u detyrua të lërë fushën e lojës në minutën e 83-të, i zëvendësuar nga Umtiti.

Momentalisht dëmtimi nuk duket shumë shqetësues, por është thuajse e sigurt mungesa e futbollistit në 10 ditët e ardhshme, teksa trajneri Valverde shpreson ta ketë gati për El Classicon më 18 dhjetor.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency