Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Pique ia bën vetes, ishte në listën e Enriques për Katar 2022

Gerard Pique ishte në listën e zgjedhjeve të Luis Enrique për Kupën e Botës Katar 2022.

Megjithatë sipas raportimeve nga Spanja, pas vendimit të tij për t’u tërhequr ndryshoi planet e trajnerit të Spanjës.

Më tej theksohet se Enrique e kishte në planet e tij Piquen dhe nuk e priste tërheqjen, megjithatë mbrojtësi zgjodhi ta “surprizonte” trajnerin e përfaqësueses së tij.

Lajme të tjera

Bundesliga

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Itali

Klubi i Inter bën me dije se Hakan Calhanoglu, regjizori titullar i mesfushës së trajnerit Simone Inzaghi, vuan një mbingarkesë muskulore në kofshën e...

Bundesliga

Julian Nagelsmann mund të rikthehet te Bajerni i Mynihut. Trajneri aktual i Gjermanisë ka kontratë me Federatën deri në korrik, kur do të vlerësohet...