Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Pique, ja e vërteta mbi foton me Neymar

Pique para Superkupës së Spanjës hodhi dritë mbi cështjen e Fotos që publikoi pak ditë më parë ku shfaqej me Neymar duke garantuar se braziliani do rtë qëndronte te Barceloona. Neymar bëri të ditur se fotoja ishte bërë që në ceremoninë e martesës së Messit në 30 qershor, dhe që atë ditë ai e dinte se Neymar do të largohej por e publikoi foton si tentativën e tij të fundit për ta bindur që të qëndronte në Camp Noi. Pique e pranoi se Neymar ishte nxehur me të për këtë veprim, por të dy kishibn sqaruar gjithcka vetëm pak orë më pas.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...

Kategoria Superiore

Supersport lajmëroi një javë më parë se Partizani e ka gjetur pasuesin e Xhuljano Skukës. Të kuqtë kishin shënjestruar sulmuesin e Trepca 89′, Christian...