Kupa e Italise

Pirlo: Duam finalen, e njohim mirë Conten

Duhet të luajmë siç kemi bërë kohët e fundit. Kjo sfidë e madhe na jep mundësinë për të shkuar në finale, një objektiv që ne duam ta arrijmë. Do të jetë një ndeshje e vështirë, por ne jemi të përgatitur për ta përballuar në mënyrën më të mirë të mundshme”.

Kjo është mënyra se si Andrea Pirlo karikon skuadrën e tij në prag të ndeshjes së kthimit me Interin në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Juventusi i gëzohet epërsisë 2-1 të arritur në “San Siro”, por pa neglizhuar në përballjen e “Allianz Stadium”.

“Ata janë shumë të organizuar. Ne e njohim mirë Conten, e dimë që kanë lojtarë shumë të forte. Kanë rikuperuar Hakimin dhe Lukakun, të cilët janë thelbësorë. Duhet të jemi të kujdesshëm “, – shtoi trajneri i Juventusit,

Pirlo nuk e kishte aspak problem të zbulonte emrat që do të hidhte në fushë .

“Grupi është në rregull përveç disa problemeve që do t’i vlerësojmë nga dita në ditë. Buffon do të kthehet në portë, Kulusevski gjithashtu do të luajë nga minuta e parë. Ne jemi shumë pozitive dhe besojmë në atë që bëjmë. Kemi objektiva specifikë që duam t’i arrijmë dhe po punojmë për ta. Humbjet na kanë bindur se kemi cilësi dhe se mund të bëjmë gjëra të mëdha.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency