Serie A

Pirlo: Verona si Atalanta, Dybala nuk rrezikon operacionin

Në Verona për të vijuar me rezultatet pozitive pas fitores së bukur kundër Crotones dhe, mbi të gjitha, për të mbajtur ritmin e Interit dhe Milanit. Juventusi do të ketë shumë mungesa për shkak të lëndimeve dhe pezullimeve, por, përveç këtyre problemeve, Pirlo pret një kundërshtar të fortë, sidomos fizikisht.

“Do të jetë shumë e vështirë. Verona luan futboll cilësor, si Atalanta. Do të përpiqemi të mos befasohemi nga përgatitja e tyre fizike.”

Morata dhe Dybala: “Alvaro duhet të pushojë deri të dielën, ndërsa për Paulon do të vlerësojmë zgjidhjet më të mira për ta kthyer atë sa më shpejt të jetë e mundur. Kulusevski është mirë, ai po luan shumë dhe ndoshta në një rol që nuk është i tij. Por ai po bën mirë. Ne po i kërkojmë që të bëjë një lojë ndryshe nga karakteristikat e tij ”.

Ndeshja e prapambetur, Juve-Napoli: “Një nga të paktët që ka qenë gjithmonë gati është Bernardeschi. Ai mund ta nisë titullar. Chiesa po bën shumë mirë në të djathtë, por mund të luajë në të dy krahët. Varet nga kundërshtarët dhe lloji i lojës që duam të luajmë. Juve-Napoli, më 17 mars, shton një sfidë tjetër, por ne gjithmonë do të përpiqemi të bëjmë më të mirën”.

Dybala nuk rrezikon operacionin: “Nuk rrezikon të operohet. Bëri një konsultë dhe ne po vlerësojmë se si të procedojmë për ta kthyer atë sa më shpejt të jetë e mundur. Ne menduam se do të shërohej për pak kohë, por përkundrazi ai kishte këto probleme që po vonojnë kthimin e tij.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency