Formula 1

Pistat e Miamit dhe Vietnamit, risitë e Formula 1 në 2019-ën?

Miami shumë shpejtë pritet të përqafojë një nga sportet më të bukura pikërisht garat e shpejtësisë me makina. Liberty Media  kompania që menaxhon të drejtat e Formula 1, duke filluar që prej sezonit të vitit 2019-të po mendon të organizojë një Çmim të Madh të Formula 1, pikërisht në shtetin e Floridas dhe më konktertisht në Miami ndërsa kalendarit të këtij sporti për vitin e ardhshëm mund t’i shtohet edhe pista e Vietnamit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency