Kategoria Superiore

Plaku: Boll me bojkot, ja pse zgjodha Kastriotin!(Video)

Sebino Plaku është goditja më e rëndësishme e merkatos së Kastriotit deri më tani. Shumë përvojë, cilësi dhe lidership brenda e jashtë fushës për një prej sulmuesve më të spikatur të dekadës së fundit në Shqipëri. Duke qënë një lojtar që ka ndryshuar shpesh herë fanellë, kjo është aventura e dytë e 35-vjeçarit me skuadrën krutane, herën e parë ka qënë në sezonin 2011-2012. Plaku nuk dallon shumë diferenca mes atij ekipi që e mbylli në vendin e 5-të dhe shkoi deri në gjysmëfinalen e Kupës dhe skuadrës aktuale.

Objektivat në një ekperiencë të re janë dy, ekipore dhe personalë. Tiranasi shpreson që Kastrioti të zhvillojë një edicion pozitiv dhe ta mbyllë në mënyrën më të mirë e më pas kërkon ta ndihmojë skuadrën me paraqitjet e tij.

Liga profesioniste është ende në bojkot dhe sezoni 2020-2021 nuk ka filluar. Plaku uron që dakordësia të gjendet sa më shpejt dhe futbollistët të ripërjetojnë emocionet e një ndeshjeje zyrtare.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency