Kategoria Superiore

Plaku flet si kuksian: Mos më krahasoni me Gurin, kalojmë minimalisht një tur në Europë

Kur zhvillon një sezon të përsosur është normale që në tryezë të shohësh oferta të rëndësishme. Sebino Plaku i studioi dhe vendosi që të paktën për kompeticionet europiane t’i bashkohet Kukësit duke e ditur mirë se evente të tilla janë vitrinë e shndritshme për çdo futbollist.

Krahasimi me Sindrit Gurin ndoshta nuk është më i përshtatshmi sespe karakteristikat e Plakut nuk janë të njëjta me ato të sulmuesit shkodran, sipas tiranasit çdo lojtar shkruan historinë e tij të veçantë në klubet ku luan.

Ardhmja e sulmuesit tek blutë ka një qëllim të vetëm përforcimin e skuadrës dhe cilësitë e Sebino Plakut janë të pamohueshme, ndërkohë që objektivi është kalimi i të paktën një raundi në Europë.

Marrëveshja mes 33-vjeçarit dhe Kukësit parashikon bashkëpunim vetëm për kompeticionet europiane, por nëse gjërat shkojnë në mënyrën e duhur kjo bashkëjetesë mund të vijojë edhe në sezonin e ri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top