Kategoria Superiore

Plaku: Korça ambient ideal, por doja stimuj të rinj

Sebino Plaku i rikthye në Korçë, por këtë herë si kundërshtar dhe arriti t’i shënojë Skënderbeut, duke i hequr nga duart fitoren. Sulmuesi respektoi ambientin korçar, duke mos festuar, ndërsa pranoi se te Skënderbeu ka kaluar periudhën më të mirë.

“Në Korçë është ambienti më i mirë për çdo lojtar, që të luajë dhe të shprehë maksimumin. Kam kaluar ndoshta periudhën më të mirë të karrierës te kjo skuadër, por në Kamëz mu ofrua një projekt dhe pranova sepse kisha nevojë për të tjerë stimuj. Jam i lumtur për golat dhe shpresoj të mos ndalem as në sfidën me Lushnjën, javën e ardhshme”, tha Sebino Plaku.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency