Ligue 1

Plas çështja Neymar te PSG, braziliani nuk paraqitet në grumbullim!

Në Paris tashmë ka zyrtarisht një çështje Neymar. Sulmuesi brazilian nuk është paraqitur këtë të hënë në grumbullimin e klubit parzien për të nisur përgatitjet për sezonin e ri pas pushime dhe drejtuesit e PSG janë shumë të nervozuar me këtë fakt.  Siç ka komunikuar vetë klubi në një komunikatë zyrtare, Neymar ka qenë i grumbulluar për t’u paraqitur në stërvitje këtë të hënë por nuk e ka bërë diçka të tillë, dhe PSG do të marrë masa për veprimin e sulmuesit 27-vjeçar.

Mbrëmjen e së dielës Neymar është parë në Rio de Janeiro pasi ka asistuar në finalen e Copa America mes Brazilit dhe Perusë që përfundoi me fitoren 3-1 të Seleçaos. Tashmë mes Neymar dhe PSG ka nisur zyrtarisht lufta, pasi lojtari nuk dëshiron të qëndrojë më në Parc des Princes dhe kërkon me çdo kusht rikthimin te Barcelona.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency