Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Plas mes Lorient dhe Nice, Le Bris bëhet “mollë sherri”

Dëshira e Nice për të marrë në krye të stolit Regis Le Bris, duket se nuk u ka pëlqyer aspak drejtuesve të Lorient, me të cilët tekniku ka kontratë deri në 2027-ën.

Në një reagim zyrtar, Lorient la bërë me dije se nuk do ta pranojë dorëheqjen e trajnerit.

Lexo edhe:

“Bordi Drejtues dhe anëtarët e klubit, Lorient kanë vendosur të mos dorëzohen dhe të mos e ndërpresin marrëveshjen.”-bën me dije Lorient.

Ndërsa mediet franceze raportojnë se Nice akuzon Lorient për sjellje të padrejta dhe se do të kërkojë sanksione.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...