Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

“Plas” në Spanjë, Mbappe kontakton Realin dhe shpreh keqardhje që rinovoi me PSG-në

Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar këtë të shtunë në Spanjë.

“Marca” raporton se sulmuesi i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, është penduar që rinovoi kontratën me klubin francez.

Madje më tej shtohet se Mbappe ka kontaktuar Real Madrid përmes përfaqësuesve të tij për ta informuar klubin spanjoll për keqardhjen që ndjen që nuk pranoi të transferohej te ta.

Lexo edhe:

Nëse vërtetohet ky lajm atëherë në shtëpinë e PSG-së do të “plaste një bombë e madhe”.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...