Serie A

Plas te Napoli, Ancelotti i akuzon të gjithë, dhomat e zhveshjes ende në ndërtim e sipër!

Dhomat e zhveshjes në stadiumin San Paolo të Napolit janë në gjëndje të mjerueshme vetëm pak orë para ndeshjes së Napolit ndaj Sampdorias që do të luhet të shtunën në orën 18:00 ndërkohë që mesjavën e ardhshme në këtë stadium do të vijë Liverpooli. Akuzave të trajnerit Carlo Ancelotti ndaj përgjegjësve të cilët kishin marrë përsipër restaurimin e dhomave të zhveshjes në San Paolo por nuk i kanë përfunduar në kohën e duhur, u është bashkuar edhe klubi i Napolit i cili ka publikuar një video ku duket qartë situata e dhomave të zhveshjes të cilat janë në ndërtim e sipër dhe punimet kanë mbetur shumë pas në kohë duke patur parasysh faktin që të shtunën Napoli luan ndeshjen e parë sezonale në shtëpinë e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency