Rusi 2018

Play-off, pritet short i favorshëm për Italinë dhe Kroacinë

Italia është një nga kombëtaret e mëdha që ende nuk ka siguruar kualifikimin në Botëororin rus. Të Kaltërit e Venturës duhet të kalojnë edhe pengesën e fundit që është Play-offi për tu bërë pjesë e Rusi 2018.

Gjithsesi në shortin që do të hidhet në 17 tetor, 4-herë kampionët e Botës do të jenë një nga 4 kokat e serisë duke evituar kështu përballje të forta me Kroacinë apo Zvicrën.

Në vazon e parë sëbashku me Italinë, përfaqësuesen helvete dhe atë ballkanase do të jetë edhe Danimarka pasi këto 4 përfaqësuese kanë grumbulluar më shumë pikë nga skuadrat e renditura të dytat në grupet respektive. Në vazon e jo favoritëve do të jenë Suedia, Irlanda e Veriut, Greqia dhe Republika e Irlandës, ndërsa ka mbetur jashtë si e dyta më e dobët Sllovakia. Italianët por edhe kroatët e zviceranët synojnë të evitojnë Suedinë në shortin e 17 tetorit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency