Kategoria Superiore

Plori i sinqertë: Gabuam, por Skënderbeu ka shumë cilësi

Humbje e lehtë: E kishim vlerësuar Skënderbeun, por do të doja që të paktën pjesën e parë ta mbyllnim në barazim. Skuadra nuk ishte e hapur në fushë, por në momentin kur kishim topin gabuam dhe Skënderbeu na ndëshkoi. Goli na çoroditi. Ekipi nuk ka eksperiencën e duhur në Superiore, ishte ndeshja e parë në shtëpi dhe emocionet e entuziazmi ndikoi në paraqitjen e skuadrës.

Pozicioni i Domgjonit: Domgjoni ka cilësi dhe shpejtësi të mirë si dhe zotëron tipare mbrojtëse që do të pengonin daljet në sulm të Vangjelit. Këtë kërkova, por janë mendime para ndeshjes dhe ka raste që funksionojnë e ka raste jo.

Pjesa e parë e dobët: Jam mërzitur me pjesën e parë sidomos me dublimet nga krahët, që nuk ishin në lartësi. Nuk kishim agresivitetin e duhur, shkonim me vonesë dhe na hutonte Dita që merrte topin. Ishte zgjidhje jo e mirë e skuadrës. Në pjesën e dytë rrezikova më shumë se nuk kishim çfarë të humbnim, kalova thuajse me 5 sulmues që të rihapnim ndeshjen.

Kastrioti skuadër e vogël? U dukëm një skuadër e vogël pasi edhe Skënderbeu ka cilësi. Kishim hyrë në fushë me synim për të nervozuar kundërshtarin me kalimin e minutave. Kjo ishte ideja ime, por nuk ia arrita. Nuk doja të sulmoja që në fillim Skënderbeun pasi duke ditur krahët që ka dhe cilësitë e Muzakës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency