Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

“Po luan si amator”, Salihamidzic i ashpër me titullarin e Bayernit

Salihamidzic kritikon Gnabry
Salihamidzic kritikon Gnabry

Bayern Munchen mori një pikë në “limite” ndaj Koln, duke siguruar barazimin e dytë radhazi 1-1 në kampionat. Leipzigu është vetëm katër pikë larg, gara për titullin kampion është më e hapur se kurrë, ndërkohë që Hasan Salihamidzic nuk i ka kursyer kritikat ndaj Serge Gnabry.

Lexo edhe:

27-vjeçari nuk ndodhet në formë të mirë sportive dhe ndaj Koln regjistroi një tjetër ndeshje poshtë nivelit të tij. Drejtori sportiv i kampionëve të Gjermanisë, përdori fjalë të ashpra ndaj sulmuesit anësor.

“Gnabry po luan si amator, ai nuk po tregohet një lojtar i denjë për Bayernin. Ai duhet të bëjë pak gjimnastikë kur të jetë pushim. Do të ulemi të flasim së bashku. Në lojë është kampionati, kështu që është koha për të ndryshuar”.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Gossip

Mbiemri i saj është i njëjtë me atë të ish-basketbollistit të madh, Shaquille O’Neal, por arsyeja që e lidh Sophie O’Neill me basketbollin dhe...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...