Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Po qëndron në burg për përdhunim, Dani Alves “i marrosur” pas bashkëshortes: Vetëm një puthje…

Dani Alves është ende në burgun e Brians 2, i dyshuar për përdhunimin e një vajze 23-vjeçare në tualetin e klubit të natës Sutton, në Barcelonë.

Pavarësisht se ka kaluar nëntë muaj i burgosur, ai i ka dërguar letra bashkëshortes së tij, Joana Sanz, e cila ka publikuar mesazhe që mund të lidhen me marrëdhënien aktuale që ajo ka me ish-futbollistin. Mirëpo, edhe ai ka dashur të publikojë diçka në rrjetet e tij, për herë të parë që kur u burgos.

Dani Alves ka shkruar shumë fjalë dashurie për atë që ka qenë gjithmonë pranë tij dhe edhe pse këto nuk janë kohë të lehta për të dy.

Lexo edhe:

Modelja ka ndarë me publikun nga letër të dërguar nga braziliani:

“Për një puthje prej saj do të jepja gjithçka, edhe nëse do të ishte vetëm një. Kudo, çfarëdo, çfarëdo… Gjithmonë me ty pranë. Të dua.”

Këtë të shtunë, Alves i ka dërguar një mesazh të thjeshtë vajzës së tij, Victoria Alves: “Pavarësisht se ku jeni, unë do të jem gjithmonë me ju”.

 

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...