Merkato

Po shkëlqen me Ajaxin, Ziyech kërkohet nga gjysma e Europës

Hakim Ziyech do të jetë një nga progatonistet e merkatos së verës. Talenti maroken i Ajaxit deklaron hapur se është gati për një sfidë të re në një klub të madh të Europës ndërsa më parë dëshiron të paraqitet sa më mirë në Botërorin e Rusisë. Sulmuesi 25-vjeçar ka shënuar 9 gola dhe ka dhënë plot 14 asiste këtë sezon dhe vlera e tij në merkato është të paktën 30 mln euro dhe ka admirues në Serinë A, Bundesligë, Primera Division dhe Premier League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top