Merkato

Po shkëlqen me Leipzig, Werner në radarët e M.United

Blerja e të paktën një sulmuesi është domosdoshmëri për Manchester United në merkaton e janarit. Drejtuesit e Djajve të Kuq kanë një listë me emra si kandidat të mundshëm dhe mes tyre është Timo Werner që i pëlqen dhe i përshtatet shumë stilit të lojës së Solskjaer. 23-vjeçari rinovoi së fundmi kontratën me Leipzig dhe drejtuesit e klubit tashmë nuk bëjnë lëshime për bomberin e tyre dhe kërkojnë të paktën 65 milionë euro për kartonin e tij. Manchester United nuk do të mendohej dy here për të shpenzuar një shumë të tillë por duhet të bindin edhe lojtarin që të pranojë kalimin në Angli duke parë se kërkohet me insistim edhe nga Bayern Munich.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency