Merkato

Po shkëlqen me Lille, Mendes kërkohet nga Anglia në Kinë

Skuadra franceze Lille i ka bërë një nisje të mirë sezonit, duke u renditur në vendin e dytë në klasifikim, pas gjigantëve të PSG. Sigurisht meritë për këtë ka edhe mesfushori Thiago Mendes, një nga lojtarët i cili ka rënë në sy për paraqitjet e mira. 26-vjeçari ka tërhequr vëmendjen e disa ekipeve, midis të cilave edhe asaj kineze të Guangzhou Evergrande. Skuadra e drejtuar nga italiani Canavaro, dështoi të fitonte titullin kampion në sezonin e sapo mbyllur në Kinë dhe kërkon që të përforcohet për sezonin e ri. Për këtë, klubi ka bërë një ofertë 15 milionë euro për mesfushorin brazilian, që zor se do të pranohet nga Lille, që pretendon të paktën 25 milionë euro. Për Mendes nuk ka munguar edhe interesimi i PSG apo Monaco si dhe klubeve nga Premier League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency