Bundesliga

Po shkëlqen në Gjermani, Frankfurt i rinovon kontratën talentit serb!

Mijat Gacinovic po kalon një moment të artë të karrierës. Fantazisti serb po shkëlqen këtë sezon me Eintracht Frankfurt duke qenë titullar i padiskutueshëm në të gjitha ndeshjet në Bundesligë dhe Europa League duke shënuar edhe 2 gola në fazën e grupeve. Drejtuesit nuk e kanë anashkaluar këtë moment duke e shpërblyer me një kontratë të re deri në vitin 2023 për të larguar përkohësisht zërat e merkatos rreth 23-vjeçarit i cili u ble për vetëm 1.7 milionë euro në 2015-ën ndërsa tani vlen të paktën 15 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency