Serie A

Po spikat me Conten, Interi i rinovon kontratën Bastonit

Alessandro Bastoni është e ardhmja e mbrojtjes zikaltër. 20-vjeçari ka treguar vlera dhe siguri në çdo ndeshje që i është dhënë mundësia dhe drejtuesit tashmë janë të bindur për talentin e tij ndaj dhe do ta shpërblejnë me një kontratë të re e për më tepër me pagë të përmirësuar. Aktualisht Bastoni përfiton vetëm 300 mijë euro plus bonuse në sezon ndërsa në kontratën e re që do të firmosë do të katërfishohet paga me 1.2 milionë euro në vit. Bisedimet mes palëve janë përshpejtuar dhe firma zyrtare është çështje kohe.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency