Merkato

Po spikat te Wolverhamptonin, Nevesin e duan City dhe PSG

Paraqitjet e mira me fanellën e Wolverhamptonit të Ruben Neves kanë tërhequr vëmendjen e klubeve më të mira në Europë. Pas Manchester City-t, për mesfushorin portugez ka shfaqur interes edhe PSG. Ish-mesfushori i Portos u transferua në Angli sezonin e kaluar, duke ndihmuar skuadrën e “ujqërve” të ngjitet në Premier League. Edhe në startin e këtij sezoni Neves ka qenë një nga lojtarët më të mirë për skuadrën e tij, ndërsa ka arritur të shënojë edhe një gol në takimin hapës ndaj Evertonit. Ruben Neves ka një kontratë me Wolverhamptonin deri në vitin 2023.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency