Maqedoni

Pobeda “makthi” i Shkëndijës, kuqezinjtë i ndëshkon ishi i Skënderbeut!

Pobeda është makthi i Shkëndijës. Kuqezinjtë tetovarë u mposhtën 0-1 brenda në shtëpi nga skuadra nga Prilepi në ndeshjen e parë çerekfinale të Kupës së Maqedonisë, duke vënë seriozisht në rrezik, kualifikimin në raundin tjetër. Pobeda i shkaktoi skuadrës së Qatip Osmanit, humbjen e 3-të radhazi në ndeshjet direkte. Objektivi i Shkëndijës është të mbrojë trofeun në Kupën e Maqedonisë por pa sulmuesin kryesor Besart Ibraimi, kuqezinjtë vuajtën jo pak përballë Pobedas që mori një fitore me peshë falë golit të Makotas në minutën e 19-të një lojtar ky që ka qenë në provë te Skënderbeu gjatë verës por nuk i bindi drejtuesit korçarë por t’i ofruar një kontratë. Emini, Nafiu dhe Fazli gabuan shumë përpara portës dhe pavarsisht dominimit në lojë, Shkëndija u mposht me shifrat 0-1 dhe tashmë për të avancuar më tej duhet të fitojë me një rezultat më të mirë se 1-0 në ndeshjen e kthimit në transfertë që do të zhvillohet në Prilep në datën 5 dhjetor.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency