Futboll

Pochettino në “hall”, Tottenham me mungesa me peshë ndaj Liverpool dhe Interit

Mauricio Pochettino me dhimbje koke. Trajneri i Tottenham do të vuajë mungesat e disa lojtarëve të rëndësishëm në supersfidën e javës së 5-të të Premier League, pikërisht të shtunën në orën 13:30 kur Tottenham të presë kryesuesit e Liverpoolit. Mesfushori Dele Alli nuk do të jetë pjesë e kësaj sfide ashtu si edhe portieri Hugo Lloris dhe mesfushori tjetër Sissoko. Kapiteni do të mungojë për disa javë bën të ditur klubi i Tottenham ndërsa Sissoko do të kthehet në stërvitje javën e ardhshme dhe ashtu si Lloris do të mungojë edhe në sfidën e parë të grupit B në Champions League ndaj Interit. Mbetet në dyshim prezenca e Allit në takimin ndaj zikaltërve por gjasat më të mëdha janë që mesfushori të mos luajë pasi edhe nëse do të rikuperohet në kohë vështirë se Pochettino do të rrezikojë me anglezin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency