Premier League

Pochettino në stres: Nuk e di nëse Eriksen do të qëndrojë

Maurizio Pochettino, trajneri argjentinas i Tottenham Hotspur është në ankth për të ardhmen e Christian Eriksen. Mesfushori danez ka edhe 1 vit kontratë me Spurs-at dhe pavarsisht se drejtuesit e klubit londinez i kanë ofruar rinovimin ai është i prirur për t’u larguar. Për Eriksen ka shumë oferta dhe nëse lojtari nuk e pranon përfundimisht rinovimin, siç e konfirmon edhe vetë Pochettino, Tottenham mund ta shesë që në merkaton e kësaj vere për të mos e humbur me parametër zero në 2020-ën. “ Nuk e di çfarë do të ndodhë me të, nga këtu deri në fund të merkatos. Nuk e di nëse do të qëndrojë pasi roli im i trajnerit nuk e nënkupton këtë gjë. Unë jam këtu për të ndihmuar futbollistët dhe për të rritur nivelin e lojës së tyre, deri në momentin që ata nuk vendosin të përshkojnë një rrugë tjetër në karrierën e tyre. Raporti ynë është profesional dhe jo kaq personal sa për të ditur edhe këto gjëra”, deklaroi Pochettino.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency