Ligue 1

Pochettino rezulton me COVID-19, mungon ndaj Angers

Mauricio Pochettino është infektuar me COVID-19. Lajmi u njoftua nga PSG, duke specifikuar se ish-trajneri i Tottenhamit është në izolim dhe se ai do të ndjekë indikacionet e dhëna nga protokolli shëndetësor. Ai nuk do të jetë në stol të shtunën kundër Angers.

Argjentinasi mori drejtimin e parizienëve pas shkarkimit të gjermanit Tuchel 24 dhjetorin e kaluar. Edhe pse ka shumë pak kohë në krye të kampionëve Ligue 1, ai fitoi trofenë e tij të parë në Francë, Superkupën, kundër Olimpique Marseille.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency