Ligue 1

Pochettino rikthehet te PSG-ja, nënshkruan për një sezon e gjysmë

Mauricio Pochettino është zyrtarisht trajneri i ri i PSG. Argjentinasi pason në këtë rol, gjermanin Thomas Tuchel, i cili u shkarkua disa ditë më parë nga drejtuesit e kampionëve të Francës.

Pas 18 vitesh kur u largua si futbollist, Pochettino është rikthyer te PSG këtë herë në rolin e trajnerit. Argjentinasi, i cili u shkarkua nga stoli i Tottenham në nëntor të 2019-ës ka firmosur deri në verën e vitit 2022 me PSG, me opsion rinovimi edhe për një tjetër sezon.

Pochettino u shfaq shumë i lumtur për rikthimin në kryeqytetin francez duke e cilësuar Parisin si klubin e tij më të rëndësishëm që ka qenë ndonjëherë si futbollist dhe si trajner. Ai falenderoi drejtorin sportiv Leonardo për këtë mundësi që i ka dhënë duke nënvizuar se do t’ia shpërblejë me punë dhe rezultate.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency