Champions League

Pochettino sulmon Juventusin: Drejtuesit vunë nën presion gjyqtarin

Maurizio Pochettino, trajneri argjentinas i Tottenhamit, duket se nuk e ka kapërdirë ende eliminimin e londinezëve nga Juventusi, në fazën e 1/8/ave të Championsit.

Ai ka akuzuar se bardhezinjtë nuk luajnë vetëm në fushë, por edhe jashtë saj, teksa ka drejtuar gishtin nga drejtuesit e klubit, që i bënë presion arbitrit në pushim të ndeshjes.

“Pashë Agnellin, Marottën dhe persona të tjerë, që në pushim të ndeshjes, vendosën nën presion arbitrin e takimit. Në fund, kemi dy 11-metërsha që na mungojnë ne dhe ndoshta edhe një për Juventusin, atë të Vertonghenit. Janë specialistë dhe janë mësuar të fitojnë dhe vendosin nën presion gjyqtarin. Janë mësuar që në korridoret e stadiumit të kenë pronarin e tyre para dhe gjatë ndeshjes. Është një ekip ku e gjitha shoqëria bën gjithçka për të ndihmuar në fushë. Këto janë ndeshje të mëdha dhe Juventusi na dha një leksion, që duhet të mësojmë të luajmë jo vetëm në fushë, por edhe jashtë saj”, tha Pochettino.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency