Premier League

Podiumi dhe trofetë e “Anfield” shkuan në plehra

Organizatorët e Premier League-s ishin pëgatitur për gjithçka në rast se në javën e fundit festa e titullit dp të ishte për Liverpoolin, por podiumi i fituesve dhe aksesorët e tjerë që ishin gati për t’u vendosur në fushën e “Anfield” shkuan për mbeturina.

Skuadra e drejtuare nga Jurgen Klopp e bëri detyrën e saj, por të njëjtën gjë bëri edhe Manchester City, madje me një fitore të thellë ndaj Brightonit.

Podiumi dhe trofetë u bënë gati në “Anfield” dhe në stadiumin AMEX në Brighton, por u përdorën vetëm në një impiant.

Trofeu i vërtetë u vendos në AMEX, ndërsa një kopje në “Anfield” nëse do të ndodhte surpriza.

Në sezonet e mëparshme, kur titulli është vendosur në raundin përfundimtar të ndeshjeve, një helikopter ka qenë në gatishmëri për të transportuar shpejt trofeun nga një stadium në tjetrin, por këtë herë u gjet një zgjidhje më praktike.

Liverpooli tani i kushton vëmendje finales së Ligës së Kampionëve përballë Tottenhamit në “Wanda Metropolitano”, në Madrid, më 1 qershor.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency