Merkato

Pogba del hapur: Është momenti të kërkoj një sfidë tjetër

Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba, deklaroi këtë të dielën se është i hapur për një lëvizje larg Premier League-s. Sipas francezit, është momenti më i mirë për të nisur një eksperiencë të re.r

Kampioni i botës është lidhur me një transferim të mundshëm drejt Real Madridit për të punuar me trajnerin Zinedine Zidane, ose me një rikthim në ish-klubin e tij Juventus.

“Kam luajtur për tre vjet në Manchester dhe kam bërë shumë; disa momente kanë qenë të mira dhe disa të tjera të këqija, sikurse ndodh kudo. Pas këtij sezoni gjatë të cilit ndodhi gjithçka, mendoj për mua se mund të jetë koha më e përshtatshme për të pasur një sfidë të re, diku tjetër”.

Pogba, i cili u transferua në “Old Trafford” nga Juventusi në gusht të vitit 2006 për shumën 89 milionë paundë, që ishte rekord për kohën, pati marrëdhënie të tensionuara me Mourinhon, por pati rritje të formës me Ole Gunnar Solskjaer, pavarësisht se sezoni u mbyll pa arritur as zonën Champions.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency