Premier League

Pogba i mrekulluar nga Maguire: Unë e quaj “Bisha”

Te Manchester United janë të gjithë të mrekulluar nga Harry Maguire. Edhe dy analistët e “Sky Sport”, ish-trajneri i “Djajve të Kuq”, Jose Mourinho, dhe ish-mbrojtësi, Gary Nevill nuk i kanë kursyer lëvdatat për “shkëmbin” 26-vjeçar, që u shfaq me personalitet të madh në sfidën debutuese në “Old Trafford” ndaj Chelsea-t.

Skuadra e Ole Gunnar Solskjaer doli fituese me një rezultat të thellë 4–0 falë edhe paraqitjes mbresëlënëse të Maguire, që u shpall njeriu i ndeshjesh.

Për futbollistin që i kushtoi Unitedit plot 80 milionë paundë nuk i kurseu lëvdata as Paul Poga, që për reporterët francezë u shpreh:

“Unë quaj “Bisha”. Sinqerisht e them, e parë si është përshtatur me ne. Në folëm për kontrollin mirë të mbrojtjes dhe ai kuptohet shumë mirë me Victor Lindelof.”

Marcus Rashford shënoi dygolësh në këtë sfidë të parë të Premier League-s, ndërsa Anthony Martial dhe Daniel James lanë shenjën me nga një gol, për rezultatin final 4-0.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency