Premier League

Pogba jep një sinjal, pozon me fanellën e re të M.United!

Vjen nga Tëitteri një sinjal i rëndësishëm për të ardhmen e Paul Pogba. Adidas ka publikuar fanellat e reja të Manchester United për sezonin 2019-2020 dhe një nga tre modelët e përzgjedhur për të pozuar me uniformat e reja është as më pak e as më shumë, por Paul Pogba. Mediet e japin të sigurtë largimin e francezit nga Djajtë e Kuq në merkaton e kësaj vere me Realin e Madridit që mendohet si destinacioni i tij i ardhshëm, por përfshirja e Pogba në prezantimin e fanellave të reja të United nga kompania e veshjeve sportive Adidas është një sinjal tregues se gjërat mund të kenë ndryshuar dhe kampioni i botës me Francën në Brazil mund të vazhdojë aventurën e tij në Old Trafford.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency