La Liga

Poker i Griezmann, Atl. Madrid ‘blindon’ vendin e dytë

Nga 28 janari, deri më 28 shkurt, Atletico e Madridit ka regjistruar fitoren e 6 radhazi në kampionatin spanjoll.

‘Los Colchoneros’ këtë herë mposhtën me rezultatin e thellë 4-0 modestët e Leganesit dhe shkuan vetëm 4 pikë larg Barcelonës kryesuese, që do të zbresë në fushë nesër.

Ashtu si në Sevilla, edhe këtë herë hero ishte francezi Antoinne Griezmann, që shënoi të 4 golat e takimit, për t’ua larguar më pas mes një ‘Stand Ovation’-i të organizuar nga tifozët bardhekuq në ‘Wanda metropolitana’. Ky ishte goli i 7 i francezit, brenda 3 ditëve, pasi 3 i shënoi të dielën, në fitoren 2-5 ndaj Sevillas.

Tashmë skuadra e Simeones ka blinduar vendin e dytë, duke e çuar në 10 pikë diferencën nga Reali ndjekës dhe po vijon t’i bërë presion për kreun Barcelonës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency