Formula 1

Pole-position i Vettel në Kanada

Sebastian Vettel do ta nisë nga pole-position garën e Çmimit të Madh të Kanadasë që do të zhvillohet këtë të dielë në pistën e Montreal. Piloti i Ferrarit regjistroi xhiron më të shpejtë në provat zyrtare të kësaj të shtune, pasi e pilotoi makinën e tij për 1 minutë 10 sekonda e 764 të mijtat. Në radhën e parë të nisjes bashkë me Vettel do të jetë Valteri Bottas i cili regjistroi kohën e dytë më të mirë. Një provë e mirë edhe ajo e talentit holandez Max Verstappen që do ta nisë garën nga i vendi i tretë duke lënë pas Lewis Hamilton i cili ndiqet nga Kimi Raikkonen dhe Daniel Ricciardo.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency