Gossip

Politano martohet me Silvian në pritje të Interit

Të shtunën Matteo Politano i ka thënë po Silvia Di Vincenzos duke lidhur kurorë me të fejuarën e tij prej më shumë se 7 vitesh. Doktoresha bukuroshe mund ta bëjë gjumin e qetë sepse sulmuesi i Sassuolos nuk ka sy për një tjetër femër, megjithatë ajo me Silvian nuk do të jetë e vetmja martesë për 24-vjeçarin gjatë kësaj vere pasi Politano është një nga futbollistët më të kërkuar në merkaton e Serisë A dhe do të ndërrojë skuadër. Në pole-position për të marrë shërbimet e tij është Interi dhe tashmë si një çift i ri Matteo dhe Silvia mund të kërkojnë shtëpinë e tyre të re në Milano.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top