Serie A

Politano: Me fat që jam pjesë e Interit dhe luaj para 60 mijë tifozëve

Matteo Politano ishte një nga blerjet e Interit këtë verë, pasi paraqitja e bërë në sezonin e kaluar me fanellën e Sassuolos, e bindi Spallettin për ta veshur zikaltër.

Sulmuesi anësor ka gjetur shumë hapësira në këto javë të para me zikaltrit, teksa forma e tij sportive ka ardhur në rritje nga java në javë, gjë që e pranon edhe vetë Politano.

“Fillimisht vuajta disi, pro me kalimin e ditëve dhe të javëve, jam përshtatur gjithnjë e më shumë dhe sot mund të them me bindje, se jam shumë i lumtur që zgjodha të vij te Interi”, deklaroi sulmuesi zikaltër.

Matteo Politano tregon diferencën mes Interit dhe Sassuolos, ndërsa pranon se në Ligën e Kampionëve ka përjetuar emocione të veçanta, duke luajtur para 60 mijë tifozësh.

“Të luash para 60 mijë tifozëve është emocion i jashtëzakonshëm, dhe unë këtë e përjetova në sfidën ndaj Tottenhamit. Interi është një planet tjetër, krahasuar me Sassuolon dhe jam i lumtur që jam edhe unë këtu tashmë”, tha sulmusie Politano.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency