Serie A

Politano shfryn ndaj Interit: Më trajtuan keq, tani dua të tregoj veten

Matteo Politano ka rigjetur buzëqeshjen te Napoli, ku është shndërruar në një titullar në formacionin e Genaro Gattusos dhe mbrëmjen e djeshme u dha fitoren “të kaltërve” në transfertën baske ndaj Real Sociedad.

Në një intervistë të dhënë pas ndeshjes, sulmuesi italian foli me superlativa për punën e bërë nën urdhrat e Gattusos, teksa nuk ngurroi të “thumbojë” edhe ish skuadrën e tij, Interin, që janarin e kaluar.

“Kur erdha këtu, mu desh pak kohë që të ambientohesha, por tani falë trajnerit ,po punoj shumë dhe jam gjithmonë gati të bëj më të mirën në fushën e lojës. Vija pas një periudhe të keqe te Interi, ku nuk u trajtova mirë dhe tani po rigjej formën më të mirë”, deklaroi Politano.

Sulmuesi iu bashkua Interit në verën e 2018-ës dhe pas një sezoni si protagonist nën urdhrat e Luciano Spallettit, e gjeti veten jashtë planeve të Contes në fillim të sezonit të kaluar dhe pas 3 muajsh ku luajti vetëm pak minuta, në janar u transferua te Napoli.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency