Connect with us

Hi, what are you looking for?

Katar 2022

Polonia kualifikohet në raundin tjetër, Szczesny: Më vjem keq për Juven dhe Agnelli-n, por jeta vazhdon!

Në fund të ndeshjes së humbur ndaj Argjentinës, e cila nuk rrezikoi kalimin e Polonisë në fazën e 1/8-ave të Kupës së Botës, portieri i Juventusit Szczesny foli edhe për momentin që po përjeton Juventusi.

Duke folur në konferencën për mediet polaku shprehu keqardhje për Agnelli-n.

“Më vjen shumë keq për Andrea Agnelli sepse ai është një njeri i madh dhe një president i madh, por jeta e futbollit vazhdon dhe do të varet nga ne që të japim më të mirën tonë për Juventusin pavarësisht kaosit të ditëve të fundit”-tha Szczesny.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Featured

Gjatë periudhës së merkatos, janë të shumta mundësitë që një lojtar të ndryshojë klub dhe fanellë. Mirëpo, edhe pse shumë të rrallë, ka nga...

Futboll

Portieri i Yeni Malatyaspor, Ahmet Eyup Turkaslan raportohet mes viktimave që humbën jetët nga tërmeti vdekjeprurës në Turqi. Lajmin tragjik e zyrtarizoi trajneri Yalmaz...