Basketboll

Pozitiv edhe basketbollisti i Detroit Pistons, bëhen tre në NBA

Shkon në tre numri i basketbollistëve të NBA të prekur nga Coronavirusi. Dhe në fat, të gjithë kanë lidhje me njëri-tjetrin. I fundit i i testuar pozitiv ëshët Christian Wood, gjiganti anësor i Detroit Pistons, që gjithsesi nuk ka shfaqur simptoma të sëmundjes.

Takimi i i tij i fundit i luajtur në NBA është përballë Utah Jazz, skuadra e parë që rezultoi e infektuar. Fillimisht u zbulua me Coronavirus Rudy Gobert, më pas analizat nxorën vartës të virusit famëkeq edhe Donovan Mitchell.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency