FA Cup

Predha e Celinës nuk mjafton, City përmbys Swansean për 20 minuta

Pas goleadës ndaj Schalke 04 në Ligën e Kampionëve, Manchester City ka siguruar sot kalimin në gjysmëfinalet e FA Cup, në Angli.

Të besuarit e Guardiolës u përballën në çerekfinale me Swansean, sfidë të cilën e luajtën në transfertë, por në fund arritën ta fitojnë me rezultatin 2-3.

Takimi nisi mjaft mirë për vendasit, që fillimisht me Grimes nga pika e penalltisë dhe më pas me Bersant Celinën, siguruan avantazhin e dyfishtë.

Megjithatë “Citizzens” reaguan fuqishëm në 45-minutëshin e dytë dhe arritën të shënojnë plot 3 gola, me Bernardo Silvën, Agueron dhe autogolin e Nordfeldt, duke avancuar në gjysmëfinale.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency