Kombëtarja U-21

Prekazi: Ndaj Shqipërisë, me krenari dhe përgjegjësi

Trajneri Rafet Prekazi si dhe mbrojtësi Lirim Kastrati dolën në konferencë për shtyp për të folur për përballjen e Shpresave të Kosovës me Shqipërinë në kuadër të kualifikueseve të Europianit. Prekazi e cilësoi këtë ndeshje si mjaft të rëndësishme duke e ditur se fitorja në këtë rast do të mbante gjallë shpresat e “Dardanëve” 21-vjeçarë për një kualifikim të mundshëm.

“Sa i përket ndeshjes me Shqipërisë është ndeshja e radhës, i kemi disa probleme me lojtarët tanë. Si në çdo ndeshje edhe në këtë takim do të shkojmë të luajmë me krenari dhe përgjegjësi të madhe.”

Kastrati e cilësoi një përballje të veçantë, mirëpo shpreson që në fund të arrijë një rezultat pozitiv.

“Mendoj se do të jetë një ndeshje e mirë, jemi të gjithë shqiptarë dhe sigurisht do të jetë një ndeshje pak më ndryshe se këto ndeshjet tjera, mirëpo shpresojmë në rezultat pozitiv”.

Ndeshja mes Kosovës dhe Shqipërisë luhet me datën 15 tetor.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency