Kosova

Prekazi publikon listën e Kosovës U21, 4 futbollistë nga Superiorja

Kosova U21 do të luajë më 9 shtator ndeshjen eliminatore të Europianit të kësaj grupmoshe, përballë përfaqësueses angleze, ndërsa sot trajneri Rafet Prekazi ka publikuar edhe listën e futbollistëve që ka grumbulluar për këtë takim.

Janë plot 5 futbollistë që luajnë në IPKO Superligën e Kosovës dhe 4 të tjerë që janë pjesë e Superligës Shqiptare, ndërsa pjesa tjetër luajnë për klube të ndryshme europiane.

Kosova U21 është në të njëjtin grup me Shqipërinë, Turqinë, Anglinë, Andorrën dhe Austrinë, ndërsa deri tani ka fituar të dy ndeshjet e luajtura dhe kryeson grupin me 6 pikë të plota.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency