Kosova

Prekazi sheh larg: Me pak eksperiencë, mund të bëjmë më shumë

Mjaft i lumtur u shfaq trajneri i Shpresave të Kosovës, Rafet Prekazi, pas barazimit që skuadra e tij mori ndaj kampionëve në fuqi të Europës, Gjermanisë.

Rezultat i jashtëzakonshëm dhe historik…
Prekazi: Dihet që ne jemi Kosova dhe këta janë kampionë bote. Më gëzon fakti që nuk i kemi lejuar shumë raste kundërshtarëve, pavarësisht se kemi luajtur shumë të tërhequr. Na mungoi disi përvoja, për të bërë akoma më mirë, pasi unë jam krenar dhe i bindur për cilësinë e këtyre djemve. Sot kanë dhënë të gjithë 200% dhe këto pozita në grup, janë një sukses i padiskutueshëm.

Besoni se mund t’ia dilni të renditeni të dytët?
Prekazi: Nuk e kam menduar deri tani, pasi duhet edhe eksperienca për të synuar rezultate. Gjithsesi unë kam shumë besim te cilësia e këtyre lojtarëve, por na duhet ende pak më tepër kohë, për t’i bërë bashkë lojtarët dhe për t’i bërë të merren vesh më mirë në fushë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency