Futboll

Premiere League/ United nuk ndalet, Crystal Palace për rekord

Manchester United vazhdon marshimin në Premiere League, me një tjetër fitore të pastër, arritur ndaj modestëve të Crystal Palace, me rezultatin 4-0. Spanjolli Mata hapi serinë e golave në minutën e 3-të, ndërsa Marouanne Fellaini u bë protagonist në këtë takim, me dy gola të shënuar, nga një në çdo pjesë. Gjithsesi, firmën i fundit e hodhi sulmuesi kryesor i ‘Djajve të kuq’, belgu tjetër Romelu Lukaku, që vulosi rezultatin 4-0.

Ndonëse trajneri Mourinho kishte lënë në stol një pjesë të mirë të titullarëve që luajtën në Rusi, të mërkurën në mbrëmje, ndaj CSKA-së për Champions, Manchester nuk e pati aspak të vështirë të marrë kontrollin e lojës ndaj kundërshtarit. Manchester United kryeson e vetme Premiere League, me 19 pikë në shtatë ndeshje, në pritje të super-ndeshjes së javës, mes Chelsea dhe Man. City. Nga ana tjetër, Crystal Palace vazhdon rekordin negativ me 0 gola të shënuar në këto shtatë ndeshje të para dhe plot 17 të pësuar.

Leicester nuk shkoi më shumë se një barazim 0-0 në transfertën ndaj Bournemouth, ndërsa më herët, Tottenham fitoi 0-4 ndaj Huddersfield, në një takim ku spikati sërish Harry Kane me një dopietë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency