Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Premtimi i çuditshëm i Pedrit, ja çfarë do bëjë nëse Spanja fiton Kupën e Botës

Pedri ishte një nga lojtarët e parë spanjollë që iu bashkua grumbullimit me përfaqësues për fazën parapërgatitore për Botërorin Katar 2022.

Gjatë daljes së tij para mediave, talentit të Barcelonës iu kërkua një premtim dhe premtimi që bëri mesfushori ishte: “Nëse fitojmë, e lë parukierin të më rruaj ose të më bëjë diçka çfarë të dojë”.

Mesfushori i Barcelonës më tej lavdëroi Luis Enriquen.

“Ai është trajneri më i mirë për Spanjën. Ai është ai që na bën të besojmë dhe që na bën të luajmë më mirë së bashku,” tha ai.

Lajme të tjera

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Kombëtare

“La Casa de Quiz” mbërrin në shtëpinë më të famshme të mbarë Shqiptarisë, “Big Brother VIP2 Albania”. Gazetari i SuprSportit, Gjergji Stefa, kishte përgatitur...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...