La Liga

Premtimi i Piquesë: Barça skuadra ime e fundit, do të duroj deri në vitin 2022…

Gerard Piqué ka kontratë me Barcelonën deri në vitin 2022, dhe sikurse e shpjegon për “El Mundo Deportivon”, klubi katalan do të jetë i fundit në karrierën e tij. Marrëveshja do t’i ketë përfunduar kur të jetë 35 vjeç, por ai nuk e përjashton mundësinë e tërheqjes më parë, sigurisht nëse e humbet shkëlqimin në fushë e blertë.

“Skuadra ime e fundit do të jetë Barça. Nuk kam asnjë qëllim për të veshur ndonjë fanellë tjetër, sepse nëse jam ende duke luajtur futboll, kjo po ndodh në thelb sepse unë kam qenë katalan gjithë jetën time. Të jesh pjesë e Barçës është ëndrra e madhe për të gjithë. Ishte ëndrra ime e vetme që kur isha fëmijë. Për aq kohë sa do të ndihem i fortë, do të vesh fanellën e Barçës dhe kur ta kuptoj që nuk jam më i fortë, do të largohem nga futbolli. Mendoj se nuk do të ndodhë më herët, sepse e njoh veten time. Jam në gjendje të duroj deri në vitin 2022.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency