Premtimi për tifozët e kuq, Klopp: Rrini të qetë, nuk ka shanse të ndodhë!

Ciklet mbarojnë një ditë dhe ai i Jurgen Klopp me Liverpoolin do të përmbyllet në verë. Trajneri gjerman, prej vitesh një ndër më të mirët në profesionin e tij, do të largohet nga The Reds në fundin e sezonit. “E kuptoj se ky lajm është tronditës për shumë njerëz në këtë moment, por ky është … Vazhdoni me leximin e Premtimi për tifozët e kuq, Klopp: Rrini të qetë, nuk ka shanse të ndodhë!