Futboll

Presidenti Duka merr pjesë në mbledhjen e fundit të Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s për 2019-ën

Presidenti i FSHF-së, z. Armand Duka, në cilësinë e anëtarit të Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s, ka marrë pjesë në takimin e fundit, për vitin 2019, që qeveria e futbollit europian zhvilloi sot në selinë qëndrore në Nion, Zvicër. Në mbledhjen e Komitetit Ekzekutiv u shqyrtuan shumë tema të rëndësishme të futbollit europian, si më poshtë:

Miratimi i formatit të kualifikueseve dhe fazës play-off, për “European Qualifiers” të Kupës së Botës për vitin 2022
UEFA Nations League 2020/21, proçedurat e shortit dhe ndeshjet e ligës
Raporti mbi futbollin e femrave
Raporti mbi arbitrimin
Përcaktimi i vendit ku do të zhvillohet finalja e UEFA Futsal Champions League 2020

Takimi i radhës për Komitetin Ekzekutiv të UEFA-s, do të mbahet më 2 mars 2020, një ditë përpara Kongresit numër 44 të UEFA-s, që do të zhvillohet në Amsterdam, Hollandë. Presidenti Duka, në datën 6 dhjetor 2019 është i ftuar në mbrëmjen Gala që organizon Federata Polake në Varshavë, me rastin e 100 vjetorit të themelimit të tyre.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency