Merkato

Presidenti i Atleticos: Morata është akoma i yni, Juve duhet të paguajë kartonin e tij

6 gola në 8 ndeshje, kjo është nisja që Morata i ka bërë aventurës së dytë si bardhezi. Megjithatë, ai nuk është një lojtar i Juventusit dhe kampionët e Italisë duhet të paguajnë te Atletico Madrid nëse duan ta ketë sulmuesin edhe për sezonin e ardhshëm.

Kështu është shprehur Presidenti i Atletico Madrid, Enrique Cerezo, i cili theksoi se spanjolli është ende pjesë e skuadrës së tij.

“Ai është një lojtar i Atletico Madrid, në huazim te Juventusi, i cili ka një mundësi për të blerë. Nëse e duan atë, ata duhet të paguajnë”, ka thënë Cerezo për El Larguero.

Nga viti 2014 deri në vitin 2016, Morata luajti në 61 ndeshje me Juventusin, duke realizuar edhe 22 gola, ndërsa ishte i huazuar nga Reali i Madridit.

Tashmë mbetet për t’u parë nëse dy klubet do të bien dakord që lojtari ta vazhdojë karrierën në Serie A edhe përtej këtij sezoni

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency